Dicktatura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

+14
palma
Djibs
DX-JureB
D-zita
(D)ule
D-Suzana
DX double o seven
D-iks
Dicktator-DS
_Lily_ DM
Gaia-D
DX-Nosonja
Liva-DX
D-Futurex
18 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-Futurex sri oľu 11, 2009 5:02 pm


D-Futurex

Male Broj postova : 49
Age : 38
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-Futurex pet oľu 13, 2009 12:13 pm

jebo ga pas, amo koji komentar, da vidim ocu nastavit stavljat ove gluposti ili ne Twisted Evil

D-Futurex

Male Broj postova : 49
Age : 38
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  Liva-DX sub oľu 14, 2009 1:14 am

Samo ti stavljaj.

Liva-DX

Male Broj postova : 17
Age : 51
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  DX-Nosonja sub oľu 14, 2009 3:06 am

Samo daj Laughing Laughing

DX-Nosonja

Male Broj postova : 42
Age : 50
Registration date : 19.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  Gost sub oľu 14, 2009 3:56 am

ma bezveze, pa to nitko ne gleda bounce

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-Futurex sub oľu 14, 2009 12:20 pm

D - punK je napisao/la:ma bezveze, pa to nitko ne gleda bounce


jesi ti pogleda? Very Happy

D-Futurex

Male Broj postova : 49
Age : 38
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  Gaia-D sub oľu 14, 2009 1:00 pm

što se mene tiče, iz principa ne otvaram nikakav link "zabavnog" tipa uz kojeg ne piše bar u dvije riječi o čemu se radi. imam premalo vremena i premalo znatiželje da bih pootvarala sve linkove za koje netko smatra da su napeti.
nemoj krivo shvatiti - npr. netko je stavio na forum jedan super animirani film, ali je pisalo o čemu je riječ. isto tako linkovi na filmiće o Buci.. naslov ima svrhu i da privuče gledaoca/čitaoca. stavi naslov Smile

Gaia-D

Female Broj postova : 20
Age : 60
Registration date : 10.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-Futurex sub oľu 14, 2009 1:21 pm

šema ovoga svega je to da ja na poslu iman dosta vremenskih rupa kad neman šta radit pa cackam po netu:), a videa su ona koja nisu klasicna zajebancija sa youtuba koju su svi vidili vec 100 puta nego malo rijeđe šeme, kao šta piše u naslovu...eto Very Happy

D-Futurex

Male Broj postova : 49
Age : 38
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-Futurex sub oľu 14, 2009 1:23 pm

Gaia-D je napisao/la:što se mene tiče, iz principa ne otvaram nikakav link "zabavnog" tipa uz kojeg ne piše bar u dvije riječi o čemu se radi. imam premalo vremena i premalo znatiželje da bih pootvarala sve linkove za koje netko smatra da su napeti.
nemoj krivo shvatiti - npr. netko je stavio na forum jedan super animirani film, ali je pisalo o čemu je riječ. isto tako linkovi na filmiće o Buci.. naslov ima svrhu i da privuče gledaoca/čitaoca. stavi naslov Smile

previše je linkova da kraj svakog stavim šta je.... kome se da gledat, nek uživa, kome se neda, nek uživa isto Very Happy

D-Futurex

Male Broj postova : 49
Age : 38
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  DX-Nosonja sub oľu 14, 2009 4:15 pm

Samo ti stavljaj tko hoće gledati neka gleda,tko neće ne mora.
Moj život nije ispunjen 24 sata pa imam vremena pogledati Laughing Laughing .

DX-Nosonja

Male Broj postova : 42
Age : 50
Registration date : 19.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  Gost sub oľu 14, 2009 7:45 pm

D-Futurex je napisao/la:
Gaia-D je napisao/la:što se mene tiče, iz principa ne otvaram nikakav link "zabavnog" tipa uz kojeg ne piše bar u dvije riječi o čemu se radi. imam premalo vremena i premalo znatiželje da bih pootvarala sve linkove za koje netko smatra da su napeti.
nemoj krivo shvatiti - npr. netko je stavio na forum jedan super animirani film, ali je pisalo o čemu je riječ. isto tako linkovi na filmiće o Buci.. naslov ima svrhu i da privuče gledaoca/čitaoca. stavi naslov Smile

previše je linkova da kraj svakog stavim šta je.... kome se da gledat, nek uživa, kome se neda, nek uživa isto Very Happy

Onda radije stavi manje linkova, ali ono, jako, jako kvalitetnih do jaja!!!!!!!!! I onda se ubaci komentar.. Jer mislim da se dosta ljudi ne da klikati po linkovima...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-Futurex sub oľu 14, 2009 7:55 pm

benxara je napisao/la:
D-Futurex je napisao/la:
Gaia-D je napisao/la:što se mene tiče, iz principa ne otvaram nikakav link "zabavnog" tipa uz kojeg ne piše bar u dvije riječi o čemu se radi. imam premalo vremena i premalo znatiželje da bih pootvarala sve linkove za koje netko smatra da su napeti.
nemoj krivo shvatiti - npr. netko je stavio na forum jedan super animirani film, ali je pisalo o čemu je riječ. isto tako linkovi na filmiće o Buci.. naslov ima svrhu i da privuče gledaoca/čitaoca. stavi naslov Smile

previše je linkova da kraj svakog stavim šta je.... kome se da gledat, nek uživa, kome se neda, nek uživa isto Very Happy

Onda radije stavi manje linkova, ali ono, jako, jako kvalitetnih do jaja!!!!!!!!! I onda se ubaci komentar.. Jer mislim da se dosta ljudi ne da klikati po linkovima...

meni su svi ovi kvalitetni:) previše vrimena bi mi uzea kratki sadržaj svakog klipa... ovako ko voli nek izvoli:)

D-Futurex

Male Broj postova : 49
Age : 38
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  _Lily_ DM sub oľu 14, 2009 9:02 pm

https://www.youtube.com/watch?v=zDiR7UxI8Ow&eurl=http://www.net.hr/webcafe/webvideo/page/2009/03/12/0195006.html

evo jedna mala kornjacica u akciji Very Happy Very Happy
molim vas obratite paznju na vremna 0:15 , 0:30 i 1:45 bounce
_Lily_ DM
_Lily_ DM

Female Broj postova : 5
Age : 34
Lokacija : Split
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty OVO JE DOBROOOOOO........

Postaj  Dicktator-DS uto oľu 17, 2009 1:29 am


Dicktator-DS

Male Broj postova : 37
Age : 50
Registration date : 19.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-Futurex sri oľu 18, 2009 12:29 pm


D-Futurex

Male Broj postova : 49
Age : 38
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-iks sri oľu 18, 2009 5:43 pm

https://www.youtube.com/watch?v=iP8QBFmkLO4

pogleda sam samo par,ovaj ubija hahahahahahahahahahaahahahah Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
D-iks
D-iks

Male Broj postova : 3
Age : 34
Lokacija : šibenik
Registration date : 04.03.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  DX double o seven pet oľu 20, 2009 10:27 pm

DX double o seven
DX double o seven

Male Broj postova : 22
Age : 36
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-Suzana ned tra 05, 2009 5:26 am

Znam da nije filmic, ali zasigurno se radi o poucnom tekstu za sve one decke koji su u najmanju ruku biseksualni, a ne znaju kako se domoci "komada".
Radi se o postu koji je na forum.hr, u temi "Kako nasmijati zenu".
Citiram:

"Dosta me zainteresirala ova tema i pažljivo sam proćitao sve dosadašnje postove. Neki su me moram priznati više zaintrigirali a neki manje. Bilo je i lijepih šala i vicova. Posebno istićem PinkFroda jer vidim da čovjek mudro razmišlja a može se podičit i finim smislom za humor. T ose odma vidi. Ja naime vjerujem da je humor jako bitan. U mojoj se familiji oduvijek njegovao humor i često smo se smijali, najviše o blagdanima, a nešto rjeđe radnim danima. Mama i tata su zbog ,jasno, više iskustva prednjačili u šalama a mi smo se mlađi od njih ućili. I moram reći da mi ta škola kroz život je puno pomogla jer i ja danas prednjaćim u šali i humoru gdje god se nađem.
Pošto je tema o nasmijavanju žena i ja bi sada nešto rekao o tome, mislim da bi trebali pažljivo proćitat jer sve govorim iz iskustva. Uspjeha je bilo a bogami i neuspjeha ali puno više ovih prethodnih a o tome svjedoći i kolekcija slika u koloru koju imam žena kojima sam nešto znaćio.
Da ne drvim dalje , prešao bih na konkretne primjere i strategije, za one koji muku muče s nasmijavanjem žena biće tu vjerujem ćitanja vrijednih redaka.
Kao i drug Frodo složio bi se i rekao da su diskoteke ružna mjesta gdje mladi samo piju i pušu a nerjetko i drogu uzimaju i iskrivi im se slika stvarnosti, pravi uzori, a bogami i smisao za humorne vještine jer ih zasljepi što ona svjetleća kugla što razni opijati. Ali nažalost tamo se najviše mladi okuplja pa je najlakše i finu curu vidit tamo.
Kao prvo, treba osmotriti i ocjenit prvo djevojku, proućit. Ne mislim time da treba studirat ko japanske znakove i dešifrirat 2 sata al par minuta treba uzet za procjenit koju strategiju primjenit.
Recimo, kad vidiš da djevojka nosi dvodjelni kostimić , bež ili lila, u disku tu nema od humora kruha, ne možeš takvoj ni motornom pilom navuć smješak na lice, to sve iz iskustva. Te samo ozbiljnost gledaju i hoće.
Treba nać za poćetak curu koja radoznalo se ogledava oko sebe sa smješkom i daje signal da hoće komunicirat i nosi obično đins. Najbolje je ako je na šanku jer onda ne moram mislit kako i gdje stojim i gdje mi vise ruke. Onda ja priđem i pokušam uvijek prić njoj s lijeve strane jer imam mali procijep između dvojke i trojke gore desno pa se ljepše smijem ako mi se ne vidi desna strana zuba a smijeha uvijek bude, barem s moje strane.
Prvo onda za početak je nešto pitam bezazleno da se razbije tenzija i što god ona kaže ja se njoj nasmijem jer da ona vidi da mi je zanimljiva a i da ni ja nisam uštogljen.
Kada ocjenim da je dobra prilika, a nakon 30-45 sekundi početnog upoznavanja onda krenem na šale. Obično ih ima nekoliko koje držim boljim i udarnim i ako curu njima ne nasmijem njoj ili fali smisao za šalu ili je narkomanka pa misli samo o drozi. Znaći, udarne su šale one koje su o dogodovštinama iz mog djetinjstva i iskustvima sa mojim drugovima koje sam stekao u životu. Prepričam ih tako da se i ona može uživit u to ko da je i sama tamo na mjestu tih događaja npr kada se kosi žito pa neko ožedni a nema vode, ha ha ha. Ili kada se među menom i mojim drugarima neka prepirka razgori, neko nadmetanje pa joj preprićam kako je koji i kome što rekao, a sve naravno duhovite rijeći. Ha ha ha
E sada, ako je cura normalna onda je već to to, a ako nije, a ima i takvih, onda ja joj kažem da se malo razmisli nad sobom i da ja sada idem. Dam joj razlog za razmišljat.
Inaće, najbolje mjesto za ovaj i ovakav pristup nisu diskoteke iz već navedenih razloga nego ja preferiram uzet jednu deku i stavit kraj puta negdje gdje šetaju ljudi i to se zove čeka. Onda tako čekam da neka cura naiđe pa je pozovem da sjedne do mene, ja se malo maknem u stranu tako da ona odma vidi da ima mjesta za dvoje i onda bi joj tu pričao šale. No vidio sam da me ljudi čudno gledaju dok tako sjedim na deki a oni prolaze, vjerojatno im je u ovim ludim vremenima čudno da neko može bit normalan. Dosada nisam imao uspjeha sa dekom ali pošto sam dobro razmislio o toj taktiki i ne vidim joj manu, samo je pitanje trenutka kada će se to promjenit. Eto toliko."
D-Suzana
D-Suzana

Female Broj postova : 14
Age : 54
Registration date : 10.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  (D)ule ned tra 05, 2009 12:55 pm

Ok sada ko je ovo shvatio ozbiljno zaboravite ...

ovo je vjerojatno lik s 30 godina koji je dobio previse suteva u glavu.

inace ako vam se kada dogodilo da vam doleti neki cudak i pocna samo pricat.

e to je ta vrsta Smile

ali sam se ljepo nasmijo Smile
(D)ule
(D)ule

Male Broj postova : 131
Age : 36
Registration date : 09.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty evo samo da ....

Postaj  Tornados sri tra 22, 2009 8:30 pm

malo pokucam i kazem dobar dan Smile)
hbg, vidim da je ovaj post nesto puno posjecen pa m,ozda najbolje da ovdje kazem dobar dan Smile

Tornados
Gost


[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  D-zita sri svi 06, 2009 2:54 pm

Roštilj je jedina vrsta spremanja hrane koju muškarci poznaju, a izgleda ovako:

1. Žena ode do dućana i kupi sve potrebno,
2. Žena napravi salatu, povrće i desert,
3. Žena pripremi meso za roštilj, poreda ga na pladanj i odnese do roštilja gdje muškarac čeka i pije pivo,
4. Muškarac poreda meso po roštilju,
5. Žena uđe u kuću da provjeri povrće i postavi stol,
6. Žena izađe van reći muškarcu da meso gori i da ga treba skidati,
7. Muškarac skida meso s roštilja i dodaje ženi da ga nosi,
8. Žena ga postavlja na stol i servira,
9. Svi hvale muža kako je dobro ispekao roštilj i govore ženi kako je sretnica s takvim mužem,
10. Žena nakon večere posprema stol i pere suđe,
11. Muškarac pita ženu je li zadovoljna što je imala "slobodnu večer" i kad ga ona pogleda ispod oka, on gunđa kako ima žena koje nikad nisu zadovoljne.
D-zita
D-zita

Female Broj postova : 47
Age : 57
Lokacija : Rijeka
Registration date : 09.02.2009

[Vrh] Go down

pizdarije najobicnije nesvakidašnje:) Empty Re: pizdarije najobicnije nesvakidašnje:)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.