Dicktatura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Z A H V A L A

3 posters

Go down

Z A H V A L A Empty Z A H V A L A

Postaj  D-duniške ned oľu 29, 2009 4:59 pm

Ova zahvala namjenjena je svima koji su mi pomogli u kriznim trenutcima da napravim drugog naseljenika i da spasim rese od napadanja.

Oni čija imena nisu spomenuta nisu niti sudjelovali u nikakvoj pomoći,pa neka malo razmisle o tome jer ipak smo savez i trebamo se pomagati da što prije napredujemo i da ojačamo jer na listi saveza ne kotiramo baš najbolje.

Hvala Cvijetka na pushu
drvo glina željezo hrana
200 100 200 150
..........................................
Hvala SARKY30 na pushu i na tome što sam uspio skloniti i sakriti svoje rese od pljačke kod tebe Smile i hvala što si ih vratio Smile))
drvo glina željezo hrana i hvala na čuvanju vojske Smile)
300 300 300 100
...........................................
Hvala domo31 na tome što si mi bio sitter i odradio neke stvari koje ja nisam znao i hvala na informacijama da bih se bolje razvijao.

D-duniške

Male Broj postova : 5
Age : 51
Registration date : 04.03.2009

[Vrh] Go down

Z A H V A L A Empty Re: Z A H V A L A

Postaj  domo31 DM ned oľu 29, 2009 5:09 pm

ma znam, kad je pocelo push o hitmen, mnogi su nezadovoljni jer samo jedan poslao push, vise nitko ne radi na push za naseljnike. znam ja pola saveza bi pushao i pomagao, sve se dokazuje na chat DicktatM skype. bit ce bolje, da nisu dirali nas MiD i 3K, odavno bismo svi pomogli. molim onima mojim clanovima da mi javi za nas chat zbog bolje suradnje, razmjene resse, deffanja, upoznavanje. nije veliki gubitak vremena. uvik tu ima sto pise. ajde javite mi, moji dragi clanovi mog saveza Smile

domo31 DM

Male Broj postova : 139
Age : 46
Lokacija : Šibenik
Registration date : 19.02.2009

[Vrh] Go down

Z A H V A L A Empty Re: Z A H V A L A

Postaj  dx slaine ned oľu 29, 2009 5:19 pm

zahvalio bi se svima koji su mi pomogli da čim prije napravim naseljenike. posebno zahvaljujem nosonji koji mi je pomogao sa svojim savjetima.
dx slaine
dx slaine

Male Broj postova : 67
Age : 30
Registration date : 20.03.2009

[Vrh] Go down

Z A H V A L A Empty Re: Z A H V A L A

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.